Zapisz się do newslettera
Atom
Opis:
Atom - Kielecka grupa grająca Punk Rocka. Początki zespołu powstały przy pizzy i piwie a dokładnie we wrzesniu 2013 r. Postanowili grać punk rock zaczynając od coverów zespołow tj. KSU, DEZERTER, AZOTOX, AWARIA czy też THE ANALOGS. Wzorując się na nich zaczęli tworzyć własne kawałki.

Pierwszy koncert: 06.12.13 zadebiutowali w kieleckim klubie WOOR swoim koncertem grając razem z SexBombą i Pijacką Bandą punkowe mikolajki, a dwa tygodnie później razem z The Analogs. W styczniu grupa Atom nagrywała swoje pierwsze kawałki które mozna usłyszeć na youtube czy na profilowym FB. W lutym a dokłądnie 15 lutego 2014 zagrali w Ostrowcu Świetokrzyskim przed Shamboo w klubie Perspektywy, a pozniej 14 marca z Azotoxami w klubie Platinum. Dostali sie 21 marca na Scene dla Ciebie organizowaną przez Zameczek gdzie zajeli III miejsce . W maju zagrali dwa koncerty , jeden 10.05 pt: ATOM + goście a drugi w juwenalia 17.05 z KSU w klubie Wspak.

W 2015 roku po rocznej (malej) przerwie , w sklad zespołu dołączył nowy perkusista Paweł ,,Jamaha' Janaszek. W nowym składzie powstały także nowe piosenki : ,,Buntownik" , ,,SMS" czy ,,Fejs". I tak z nowym bębniarzem 12.09.15 zagrali w Woorze koncert z kieleckimi kapelami.
Na jesień 28.11.15 zagrali przed Sexbomba i TZN Xenna w koncertowych skorpionaliach 2015 . Chłopaki planuja granie w kielcach a takze po za granicami miasta a także nagranie płyty....

Obecny skład:

Bercik- wokal
Witek -gitara solowa, wokal
Mat - gitara rytmiczna
Banan - bas, wokal
Jamaha - perkusja

Gramy
• ogólnie Punk-rock
• szczegółowo Punk-rock, Punk, Rock

Poziom artystyczny: Po prostu artysta

Przykładowa cena za występ:
0 - 0,00 zł

Dojazd do: 300 km

Z nami uda Ci się:
• Koncert
• Festiwal
• Zlot motocyklowy, Piknik
Dane teleadresowe:

Kielce
świętokrzyskie

telefon:
e-mail:
www www.facebook.com/Atom.Kielce

Facebook: www.facebook.com/Atom.Kielce

Jak dojechać: ,
GPS: 50.8660773 20.628567699999962

Sprawdź jak dojechać
Podpis:


Przepisz tekst z obrazka:Wpisz swoje uwagi:

Drukuj! drukuj stronę zgłoś problem
Zamknij
Rodzaj problemu


Opisz problem


Twój e-mail